Front Row (L-R) Coach Butch Klemeyer, #12 Bella Rae, #7 Lauren Johnson, #8 Sophia Hritz, #5 Kara Klemeyer, #2 Madison Brown, #4 Alexandra Lopez, and Coach Nate Pickett

Back Row (L-R) Coach Ken Deterding, #1  Sophia Hebda, #9 Adrienne Boynes, #3 Dalton Judge, # 13 Lauren Skinn, #14 Skye Ekes, #11 Anna Klemeyer, #6 Kali Plattner, and Coach Chad Sutton

DATEEVENT/OPPONENT(S)SITETIMETEAMRESULTS
August 14Pre-Season ClassicBraden RiverTBAVarsity
August 16Pre-Season ClassicBraden RiverTBAVarsity
August 20Bishop VerotCMHS6:00/7:00JV/VarsityVarsity 3-0 (W)
August 22VeniceCMHS5:00/6:00/7:00Freshmen/JV/VVarsity 3-1 (L)
JV 2-0 (L)
August 28CharlotteCMHS5:00/6:00/7:00Freshmen/JV/VVarsity 3-0 (W)
JV 2-0 (W)
August 29Brooks DeBartoloAway6:00/7:00JV/VarsityVarsity 3-0 (W)
Aug 31/Sept. 1Cougar EncounterCMHS5 pm/9 amVarsityCarrollwood 2-0 (W)
Fort Myers 2-0 (L)
Bishop Moore 2-0 (L)
Sept. 4Clearwater Central CatholicCMHS6:00/7:00JV/VarsityVarsity 3-1 (W)
JV 2-0 (W)
Sept. 6Berkeley PrepAway6:00/7:00JV/VarsityVarsity 3-1 (W)
Sept. 13SneadsAway3:30Varsity3-2 (W)
Sept 14-15McGill-Toolen CupAwayTBATBA
Sept. 18Cypress CreekCMHS7:00/8:00JV/VVarsity 3-0 (W)
JV 2-0 (W)
Sept. 20Tampa CatholicAway6:00/7:00JV/VarsityVarsity 3-1 (W)
Sept. 21-22JV InviteBerkeley Prep5 pm/8 amJV
Sept. 25Academy of Holy NamesCMHS6;00/7:00JV/VarsityVarsity 3-1 (W)
Sept. 29Area FuturesBRHS8:00 amJV
Oct. 2Braden RiverCMHS5:00/6:00/7:00Frosh/JV/VarsityVarsity 3-0 (W)
Oct. 3SMAAway6:00VarsityVarsity 3-0 (W)
Oct. 9RiverviewCMHS5:00/6:00/7:00Freshmen/JV/V
Oct. 11ODAAway5:00/6:00/7;00Freshmen/JV/V

Front Row (L-R) #13 Alexa Horiuchi, #11 Katherine Moore,  #16 Malia Tomasso, #4 Maggie Kennelly. #2 Eliana Via-Reque, and #17 Bella Rogers

Back Row (L-R) Coach Ken Detarding, #1 Brooke Burton, #14 Brigid Rowan, #10 Kaylee Bruder, #9 Sylvia Liszewski, #8 Mallory Albritton, and Coach Butch Bruder

Front Row (L-R) #10 Allessia Ukmar, #11 Delaney Lento, #4 Elise Dapper and #7 Gia Ciaccio

Back Row (L-R) #13 Mckenzie Baird, Coach Nancy Hopper, and #10 Ashley Giagione